Onze verenigingen

Rita Milants

Jan Van Canlaan 36

2660 Hoboken

rita.milants@skynet.be

 

 

 

Gezinsvereniging

 

Bart Vercauteren

 

Lumbeeckstraat 65

2660 Hoboken

GSM: 0497/62.47.58

info@kwbmoretusburg.be

 

Vereniging voor mindervaliden

 

Leo Nauwelaerts

Haspengouwstraat 3

2660 Hoboken

GSM: 0485/12.56.88

 

nauwelaerts.leo@telenet.be

Voetbalvereniging

 

Leo Verbaenen

Moretusstraat 154 bus 164

2660 Hoboken

Tel: 03/828.51.99

leo.verbaenen@telenet.be

Vereniging voor 50-plussers

 

Maria Noens

 

Achturendagstraat 43

2660 Hoboken

GSM: 0495/34.79.50

maria.noens.48@hotmail.com

Vereniging voor chronisch zieken, zieken, eenzame mensen...

Een vrijwilliger zal regelmatig op bezoek komen

Vera Foets

Leopoldlei 85

2660 Hoboken

03/827.13.59

guve1@telenet.be

 

2de handskledingwinkel

Open elke dinsdag van 10.00 tot 15.30u in de pastorij Columbusstraat 6 te Hoboken

Maria Vervoort

Columbusstraat 6

2660 Hoboken

 

03/827.96.38

martha.vervoort@gmail.com

Feestzaal, ook af te huren door particulieren gelegen in de Kapelstraat 296 te Hoboken

Michel Callens

Daniel Baginierlaan 31 bus 2

2660 Hoboken

Tel: 03/828.95.78

callens.michel@telenet.be

 

Knutselen voor kinderen, jongeren en volwassenen op een zaterdagmiddag

Zuster Gerda Gryp

Grammestraat 15

2660 Hoboken

 

03/830.01.22

gryp.gerda@skynet.be

 

Elke vrijdag is er te 14.30 u voedselbedeling voor minderbedeelden in kasteel Broydenborgh

( Broydenborghlaan 2 te Hoboken )

Op dinsdagvoormiddag is er voedselbedeling voor mensen uit Wilrijk.

Vrijwillige medewerkers zijn ook steeds welkom om mee een helpende hand uit te steken !

Telefoonnummer: 03 828 08 40

e-mail: wzs.hoboken@hotmail.com

Uren Vieringen

Elke zondag 9.30 h.

 

Woensdag te 19 h eucharistieviering in de Damiaankapel (Don Bosco).

Elke dag is er eucharistieviering te 9.30 h in de kapel van de paters Salesianen aan het macadammeke.

Adres Pastorij

Columbusstraat 6

 

2660 Hoboken

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2023 by HARMONY. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now